Team

Ons team bestaat uit 6 ervaren reisspecialisten. Samen bezochten ze voor jou (bijna) de hele wereld. Maak een afspraak met één van onze reisadviseurs voor een persoonlijk reisadvies.

 

 

Koen Herbots: Traveldesigner / Manager

koen@herbotsreizen.be
   

Ruth Antheunis: Traveldesigner / Kantoorhoofd

Ruth@herbotsreizen.be 
   

Dorien Vijnck: Traveldesigner

Dorien@herbotsreizen.be
   

Liesbeth Janssen: Traveldesigner

Liesbeth@herbotsreizen.be
   

Jo Geerdens: Traveldesigner

Jo@herbotsreizen.be

Jef Van Hoovels: Traveldesigner

Jef@herbotsreizen.be

 

 

Yasmine Verboven: Traveldesigner

Yasmine@herbotsreizen.be