Team

Ons team bestaat uit 8 ervaren reisspecialisten. Samen bezochten ze voor jou (bijna) de hele wereld. Maak een afspraak met één van onze reisadviseurs voor een persoonlijk reisadvies.

 

 

Koen Herbots: Zaakvoerder

koen@herbotsreizen.be
   

Ruth Antheunis: Kantoorhoofd

ruth@herbotsreizen.be 
   

Dorien Vijnck: Reisconsulente

dorien@herbotsreizen.be
   

Liesbeth Janssen: Reisconsulente

liesbeth@herbotsreizen.be
   

Jo Geerdens: Reisconsulent

jo@herbotsreizen.be
   

 

 

Yasmine Verboven: Reisconsulente

yasmine@herbotsreizen.be

 

   

 

Silke Maerivoet: Reisconsulente

silke@herbotsreizen.be

 

 

 

Isabelle Cuyvers: Reisconsulente & communicatie

isabelle@herbotsreizen.be